• DiM Serwis wspiera Fundację Babci Aliny >>>
  • Do grona partnerów biznesowych DiM Serwis dołączyła… Babcia Alina. I nikogo nie winien dziwić ten fakt, gdyż interesy z tym kontrahentem są skazane na emocjonalny sukces.
    
   Fundacja Babci Aliny – bo o niej mowa – propaguje ruch hospicyjny w Polsce. Zgromadzone środki przeznacza na zakup sprzętu medycznego dla polskich hospicjów, kierując pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej niezbędna.
    
   W tym roku nasza firma ma zaszczyt wesprzeć organizację i związany z nią rajd „Przez Polskę dla Polskich hospicjów”, podczas którego kolarze z Polski, Anglii, Niemiec, Ameryki i Kanady przejadą 1100 km dostarczając niezbędny sprzęt medyczny hospicjom domowym i stacjonarnym, wspierającym nieuleczalnie chore dzieci i dorosłych.
    
   Jeżeli przekazane przez DiM Serwis środki przyczynią się do chociażby najmniejszego ulżenia w cierpieniu osobom chorym, to współpracę z Fundacją Babci Aliny można wymieniać wśród naszych czołowych dokonań.
PŁYTY DROGOWE »

Firma Dim-Serwis Sp. z o.o. oferuje wynajem drewnianych płyt drogowych
 

Posiadamy na stanie ok 3 tysięcy płyt z drewna egzotycznego o szerokim zastosowaniu w sektorach gospodarki związanych z budownictwem, w szczególności infrastrukturalnym, liniowym (elektroenergetyka, gazownictwo, telekomunikacja, budownictwo drogowe).
 


 

Przeznaczone są one m.in. do utwardzania nawierzchni i budowy dróg dojazdowych a także:


Ich główną zaletą są niższe koszty budowy dróg tymczasowych i zastosowanie materiałów ekologicznych:


Zapraszamy do składania zapytań ofertowych - cena wynajmu uzgadniania indywidualnie na podstawie planowanego okresu najmu oraz ilości paneli.

DIM SERWIS Sp. z o.o.
87-500 Rypin, ul. Mławska 48 C
NIP: 5272709703  REGON: 147078264

Polityka prywatności »
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000495838
Kapitał zakładowy: 235 000,00 PLN
Projekt i wykonanie: rumac.pl