• DiM Serwis wspiera Fundację Babci Aliny >>>
  • Do grona partnerów biznesowych DiM Serwis dołączyła… Babcia Alina. I nikogo nie winien dziwić ten fakt, gdyż interesy z tym kontrahentem są skazane na emocjonalny sukces.
    
   Fundacja Babci Aliny – bo o niej mowa – propaguje ruch hospicyjny w Polsce. Zgromadzone środki przeznacza na zakup sprzętu medycznego dla polskich hospicjów, kierując pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej niezbędna.
    
   W tym roku nasza firma ma zaszczyt wesprzeć organizację i związany z nią rajd „Przez Polskę dla Polskich hospicjów”, podczas którego kolarze z Polski, Anglii, Niemiec, Ameryki i Kanady przejadą 1100 km dostarczając niezbędny sprzęt medyczny hospicjom domowym i stacjonarnym, wspierającym nieuleczalnie chore dzieci i dorosłych.
    
   Jeżeli przekazane przez DiM Serwis środki przyczynią się do chociażby najmniejszego ulżenia w cierpieniu osobom chorym, to współpracę z Fundacją Babci Aliny można wymieniać wśród naszych czołowych dokonań.
DOSTAWCY »
Nasi dostawcy
CembritNa rynku polskim Cembrit oferuje System dachowy EuroFala jako uniwersalne pokrycie dachowe, płytki dachowe Quadra, Diamond oraz Bobrovka przeznaczone do wykańczania dachów i elewacji budynków mieszkalnych, reprezentacyjnych i zabytkowych, płyty płaskie elewacyjne URBANNATURE oraz płyty płaskie wewnętrzne użytkowe wykorzystywane do łazienek i pomieszczeń.
www.cembrit.pl
H+H POLSKABeton komórkowy H+H POLSKA jest znanym i ogólnie cenionym na rynku materiałem budowlanym nowej generacji o unikatowych właściwościach.
www.hplush.pl
LafargeŚwiatowy lider w produkcji materiałów budowlanych, zajmujący czołową pozycję w branżach: Cementu, Kruszyw, Betonu i Gipsu.
www.lafarge.pl
SilikatyJesteśmy producentem cegieł i bloczków wapienno-piaskowych czyli silikatów. Stosowanych do budowy ścian konstrukcyjnych, działowych, międzymieszkaniowych nawet o podwyższonych wymaganaich akustycznych, ścian fundamentowych i piwnic, ścian elewacyjnych, warstw licowych oraz małej architektury.
www.grupasilikaty.pl
SOLBETGrupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce.
www.solbet.pl
Trzuskawica S.A.Firma Trzuskawica S.A. jest czołowym producentem wapna i wyrobów wapienniczych z najwyższej jakości złóż na krajowym rynku.
www.trzuskawica.pl
Xella Polska Sp. z o.o.Xella Polska Sp. z o.o. oferuje polskim klientom szeroką gamę produktów niezbędnych do systemu białego budowania. Produkuje materiały ścienne dla budownictwa ogólnego, w szczególności koncentrując się na budownictwie mieszkaniowym.
www.xella.pl
DIM SERWIS Sp. z o.o.
87-500 Rypin, ul. Mławska 48 C
NIP: 5272709703  REGON: 147078264

Polityka prywatności »
Sąd Rejonowy w Toruniu
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000495838
Kapitał zakładowy: 235 000,00 PLN
Projekt i wykonanie: rumac.pl